Eskişehir Temizlik Şirketleri rehberinde Eskişehir'de yer alan tüm temizlik firmalarına ulaşabilirsiniz.

Koronavirüse Karşı Ev Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Koronavirüse Karşı Ev Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Koronavirüse karşı ev temizliği hizmeti tüm önlemler dahilinde firmalarımız tarafından verilmektedir. Bu süreçte dışarıda fazla vakit geçirenler ve eve geldiğinde temiz, güvende ve huzurlu hissetmek isteyen müşterilere güvenilir hizmet garantisiyle titiz bir hizmet sunulmaktadır.

Maalesef ki korona virüs tüm dünyada hızlıca yayılmaktadır. Virüslerin gözle görülemeyen canlılar olması da bu yayılımı engellenemez kılıyor. Bu neticede alabileceğimiz en sıkı önlemleri alarak olabildiğince virüsü çevremizden uzak tutmaya çalışmalıyız. Kişisel temizliğimizin yanında ev temizliğine de ekstra bir özen göstermeliyiz. Günümüz pandemi sürecinde virüsle başa çıkmanın en önemli faktörlerinden birisi de ev temizliğine dikkat etmektir. Virüse engel olabilmek için ev temizliği aksatılmadan yapılmalıdır. Bu bir nebze de olsa hayatımıza virüsün girişini erteler ya da engeller. Bu yüzden, yüzey temizliği ve derinlemesine temizlik ile tüm ev dezenfekte edilmelidir.

 

Eskişehir Ev Temizliği

 

Ev temizliğine ayıracak vaktiniz yoksa ve evinizi bu dönemde temiz tutmak istiyorsanız firmamıza başvurarak bu probleme bir son verebilirsiniz. Güvenilir bir firma arıyorsanız web sitemizde yer alan temizlik şirketlerine bir telefonla kolayca ulaşabilirsiniz.

Bağlantı bir şekilde firmalarımız siz değerli müşteriler için bu dönemde yapılan temizliğe, müşterilerin sağlığına ve personellerin sağlığına önem vermektedir. Koronavirüs kapsamında firmalarımız tarafından evinizde verilecek hizmetler şöyledir;

• Ev havalandırılır ve ferah bir ortam oluşturulur.
• Duvar lekeleri mevcutsa silinir.
• Cam temizliği ile camlar mikroptan arındırılır.
• Malzemeye göre temizlik ürünü tercih edilir böylece en zorlu lekeler yok olur.
• Dolap, çekmece, televizyon, sandalye gibi kolay toz kapan eşyalardaki tozlardan arındırılır.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında temizlik şirketlerinin tüm personelleri virüs kapma riskine karşı düzenli olarak test olmaktadır. Firmalarımız güvenilir ve sağlıklı hizmet sunmaktadır. Gönül rahatlığıyla temizliğinizi firmalarımıza emanet edebilirsiniz.

 

Eskişehir Ev Temizliği Firmaları

 

Eskişehir ev temizliği firmaları arasında yer alan firmalarımız Eskişehir’deki tüm adreslere hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı sunan firmalarımız siz kıymetli müşterilerimizin temizlik ile zamandan tasarruf etmesine olanak tanır. Sizin yerinize tüm temizliği yapar ve ev ilk günden de daha temiz olur. Temizlik esnasında titiz personeller ve güvenilir/zararsız malzemeler ile ev köşe bucak temizlenir.

Temizlik malzemeleri Sağlık Bakanlığı Covid-19 rehberi bazında kullanılmaktadır. Covid-19 tedbirleri doğrultusunda kullanılan temizlik malzemeleri özellikleri şöyledir;

• Ağır Kokulu Olmayan Ürünlerdir

Bu süreçte kokusundan rahatsız olamayacağınız, orta veya kokusuz deterjanlar tercih edilir. Derinlemesine temizlikte kullanılan ağır kokulu temizlik malzemeleri solunum yoluyla size zarar verebileceği için tercih edilmez.

• Toksik Olmayan/ Zehirsiz Ürünlerdir

Birçok temizlik malzemesi toksik olması nedeniyle çevreye ağır zararlar verir. Oluşabilecek tüm yan etkilerden kaçınmak adına firmalarımız bu hususta özen göstermekte ve bu tarz malzemeleri tercih etmemektedir.

• İyi Temizleme Özelliğine Sahip Ürünlerdir

Bakteri ve virüsleri derinlemesine temizleyecek malzemeler tercih edilir. İnsan vücuduna hiçbir kötü etkisi bulunmayan malzemelerle temizlik hizmeti tercih edilmektedir.

 

Eskişehir Ev Temizliği Fiyatları

 

Eskişehir ev temizliği fiyatları hakkında bilgilenmek için evinizin metrekare, eşya bilgilerini bu şirketlere aktararak fiyat alabilirsiniz. Firmalarımıza ulaşmak için iletişim bilgilerinden telefonlarına ulaşabilirsiniz. Sizin için ev temizliği ve diğer tüm temizlik çeşitlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm güncel bilgiler için web sayfamızı ziyaret edip dilediğiniz hizmetten sınırsız yararlanabilirsiniz. Bir tıkla tüm seçeneklere ulaşmanız çok basit.

Alanında profesyonel hizmetçilerle ve süper hijyenik temizlik malzemeleriyle sizin için en titiz hizmeti Eskişehir’deki temizlikçileri bir arada toplayan şirketler tarafından verilmektedir. Firmalarımızın önceliği her zaman müşterilerin memnuniyetidir. Müşteri talebi doğrultusunda firmalarımız gerekli işlemleri başlatmakta ve evinizde beklentinizin üstünde bir performansta bir temizlik hizmeti vermektedir.

542 Kez Görüntülendi

Koronavirüse Karşı Ev Temizliği Nasıl Olmalıdır? Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir