Eskişehir Temizlik Şirketleri rehberinde Eskişehir'de yer alan tüm temizlik firmalarına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir’de Ozonla Araç Temizleme

Eskişehir’de Ozonla Araç Temizleme

Yeni normalde yapılacak olan tüm girişimlerin; açılacak yeni işletmelerin, düğün ya da toplantı organizasyonlarının sosyal mesafe ve de hijyen koşullarına uygunluğu önem arz etmektedir. Tabi ki aynı şekilde, yaşam alanlarımızın ve bu doğrultuda dışarıda bulunduğumuz mekanların sosyal mesafe ve uygulanan hijyen kurallarına uyup uymama kriteri oldukça önemli bir hal almıştır.

İş ve ev arasında gidip gelirken de dışarda yemek yenilen mekanların seçilmesinde de hijyen süzgecinden geçtikten sonra güvenli yaşam şekli gerçekleştirilmekte olup; hijyen kurallarının uygulanmayıp, yetersizliği bulunması durumunda ise çeşitli yaptırımlar uygulanmakta veya bireyler bunu sağlıkları hatta canları ile ödemektedirler.

İnsanlığı her alanda zorlayan evrensel bir virüs olan Covid-19 maske, sosyal mesafe ve hijyen üçlüsünden biri bile sağlanmadığında bireylere bulaşabilmekte ve onlarca hayatı olumsuz etkilemektedir.

Hayatımızda yeri büyük olan temizlik, artık adı yeni normal olan bu süreçte hepimiz için daha da büyük bir önem arz etmektedir. Evlerimizden çalışma alanlarımıza, toplu veya özel araçlar fark etmeksizin ulaşım sağladığımız taşıtlardan, bir akşam yemek yemeye gittiğimiz restorana kadar her alanda dikkat edilmeye çalışılan hijyen ve sterilizasyon, sadece kişi bazında bitmeyip şirketler veya kurumlar tarafından da gerçekleştirilerek daha da kapsamlı ve de profesyonel biçimde uygulanmaktadır.

Hizmet portföyü çok geniş olan temizlik şirketleri neredeyse her alanda hizmet vermeye çalışmakta ancak bu şirketlerden bazıları da belirli alanlara yoğunlaşmaktadır. Eğitim öğretim dönemleri içerisinde okul ve dershanelerde ders saatlerinin veya yapılan toplu sınavların öncesinde kurumlar temizlik şirketlerine güvenmektedir. Ofis, iş yeri, mağaza, alış veriş merkezi, kafe ve restoran gibi yılın her dönemi yoğun olan yerlerin yeni normalde hijyen şartlarını maksimum seviyede tutarak güvenilirliklerini arttırmak en büyük öncelikleri olmaktadır. Oteller, pansiyonlar ve yurtlar kendi işletmelerinin olduğu kadar misafirlerinin de sağlığını düşünerek temizlik işini ciddiye almakta ve işi profesyonel şirketlere bırakmaktadır. Apartman yönetimleri de yeni normalde merdiven, asansör ve genel apartman temizliklerini de şirketlerle anlaşarak hijyenden taviz vermemektedir.

Toplu taşıma araçları ve taksilerin belirli aralıklarla steril edildiği gibi, kişisel araçlarını dezenfekte ettirmek isteyen bireylerin sayısı yaşadığımız bu pandemi sürecinde katlanarak artmakta ve şirketler bu isteği cevapsız bırakmamaktadır. Araç içi temizlik dendiğinde öne çıkan ozon temizliği, yapılan iç dış temizlik ardından kullanılmış olan temizleyicilerin kokusunun araca sinmesini önlediği gibi sigara kokusunu da yok etmekte ve ekstra hijyen sağlamaktadır.

Uzun ya da kısa süreli çıkılan yurtdışı ve ya yurtiçi seyahatlerde kullanılan ulaşım araçlarının, şehirde alışveriş yapılan mağazaların ve bu işletmelerin kabin ve depo temizliklerinde, kırsal kesimde veya yeni bir eve yerleşirken yapılacak olan ilaçlama, sterilizasyon işlemleri ozon kullanılarak yapılmaktadır. Bu profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapılan ozon temizliği, içeriye yerleşen kokulardan da kurtulmanıza yardımcı olur.

İster bireysel kullanımda olan otomobiller, isterse servis gibi tolu taşıma araçları için ozon temizliğinden faydalanarak tüm mikrop ve bakterilerden aracınızı arındırıp kötü kokulardan kurtulabilirsiniz.

 

875 Kez Görüntülendi

Eskişehir’de Ozonla Araç Temizleme Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir