Eskişehir Temizlik Şirketleri rehberinde Eskişehir'de yer alan tüm temizlik firmalarına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Eskişehir temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız, sektöründe öncü olarak geliştirdiği çalışma politikasıyla sizlere hizmet vermektedir. Uzman ekibimizle köklü tecrübemize dayanarak verdiğimiz hizmetleri sürekli genişletiyor, her gün size en iyi deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz.

Profesyonel temizlik makinelerimiz, kaliteli temizlik malzemelerimizle birlikte evlerinizi, işyerlerinizi, okullarınızı detaylı işçilikle temizliyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız önce taleplerinizi alıp ardından temizlenecek alanı ziyaret ediyor. Alan büyüklüğüne, detayına, yapılacak işlemlere göre size bütçenize uygun bir fiyat veriyoruz. Sadece temizlik hizmeti vermekle kalmayıp, temizlik malzemeleri ve makinelerinin satışını da gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için sitemiz üzerinden iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Temizlikçi Fiyatları

 

Günümüzde ev temizliği en çok tercih edilen temizlik alanlarından biridir. Firmamız sadece ev temizliğinde değil,

 1. Halı yıkama
 2. Kuru temizleme
 3. Çamaşır yıkama
 4. Temizlik malzemeleri satışı
 5. Koltuk temizleme
 6. Temizlik makinesi kiralama
 7. Okul temizliği
 8. Dış cephe temizliği
 9. Ofis temizliği
 10. İnşaat sonrası temizlik
 11. Dezenfekte hizmetleri
 12. Oto şampuan satışı
 13. Merdiven temizliği alanlarında da hizmet vermektedir.

Bu alanların hepsinde farklı fiyat politikaları uygulanmakta olup bu fiyatlar sizin yararlanmak istediğiniz hizmetin kriterlerine göre değişmektedir. Ayrıca ücretler hizmette kullanılan temizlik malzemelerinin miktarı ve fiyat artışlarına göre de farklılık gösterebilir. Temizlik malzemelerinin fiyatlarını ise güncel kurlar belirler. Bu yüzden günden güne ücretler değişmekte olup, güncel fiyat talep etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Eskişehir ve çevresinde bütçe dostu fiyat uygulamalarıyla bilinen firmamıza sitemizdeki iletişim numaralarından ulaşabilir, uzman ekibimiz ile verdiğimiz kalite hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ofis Temizlik Fiyatları

 

Ev temizliğinde olduğu gibi ofis temizliğinde de güncel ücretler günden güne değişmektedir. Bu değişimlerin nedeni temizlik malzemelerinin ve işgücünün maliyetindeki farklılıklardır. Her türlü temizlik hizmetini veren firmamız Eskişehir ve çevresindeki ofislerinizi de temizliyor, size uzman kadro ile çalışmanın konforunu sağlıyor. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetlerimizden en iyi fiyatlarla yararlanmak isterseniz siz de internet sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Temizlik Nasıl Yapılır?

 

Temizlik konusu her ne kadar oldukça kolay bir iş gibi görünse de söz konusu profesyonel temizlik olduğunda hiç de kolay bir sektör değildir. Uzman kadronun büyük önem arz ettiği bu sektör ince detayları olan bir piyasadır. Bu yüzden temizliğin nasıl yapılacağı konusunda bağlı kalınması gereken belirli bir plan vardır. Örneğin bir ev temizliği;

1. Odaların temizliği
2. Mutfak temizliği
3. Tuvalet ve banyo temizliği
4. Varsa balkon temizliği olarak belirli bölümlere ayrılabilir.

Odaların temizliği yer zemininin temizliği ile başlar. Ardından mevcut camlar ve kapılar silinir. Çıkarılması gereken eşyalar odadan çıkarılarak tozları alınır. Aynaların sayısı belirlenir ve iş bölümüne göre temizlenir. Koltuklar silinip süpürülür. Alt yüzeyi toz olabilecek mobilyaların alt yüzeyleri silinir. Üst tozları alınır. Böylece bir odanın temizliği bitmiş olur.

Mutfak temizliğinde kısaca ocak, dolaplar, halılar, kapılar, tezgâh, musluk ve davlumbaz gibi bütün yüzeyler yağlarından arındırılıp temizlenir.

Tuvalet banyo temizliğinde ise yine musluklar, tuvalet, fayanslar, duşakabin, klozet gibi yüzeyler kirlerinden arındırılır.

Evde varsa balkon temizliği de yapılarak iş bitirilir.

Eskişehir Temizlikçi Arayanlar

Eskişehir’de temizlikçi arayanlara hizmet vermekte olan öncü firmamız her türlü temizlik talebinize istinaden faaliyet göstermektedir. Talepleriniz doğrultusunda ev ve işyerlerinize gelerek ya da temizlenecek alanın özelliklerini sizden öğrenerek planlamalarımızı yapıyor, size ve bütçenize uygun piyasadaki en iyi fiyatları sunuyoruz. Sektördeki kalite standartlarının üstünde hizmet sağlayan firmamızla sitemizdeki telefon numaralarımızdan iletişime geçerek evlerinizi ve ofislerinizi gönül rahatlığıyla temizletebilirsiniz.

604 Kez Görüntülendi

Eskişehir Temizlik Şirketleri Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir