Eskişehir Temizlik Şirketleri rehberinde Eskişehir'de yer alan tüm temizlik firmalarına ulaşabilirsiniz.

Etiket: temizlik eskişehir

Eda Temizlik

Eda Temizlik

Eskişehir Eda Temizlik: Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Eskişehir’in temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz.

Doğru ve düzgün bir hizmet alabilmek için kurumsal bir Eskişehir Temizlik Firması seçme vakti geldi diyorsanız biz sizin için hazırız.

(0) İncele
Derka Temizlik

Derka Temizlik

Eskişehir Temizlik  konusunda hızlı, ciddi, kaliteli, güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmayı amaçlayan Derka  Profesyonel Temizlik şirketi temizlik konusunda alanında uzmanlaşmış bir ekip ile hizmet vermektedir.

Derka Temizlik profesyonel temizlik hizmetinin yanı sıra Eskişehir’de apartman, site, residence yönetim hizmeti vermektedir. EMCO Giriş Paspası Sistemleri Eskişehir bayisi.

(0) İncele
Onur Temizlik

Onur Temizlik

İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Eskişehir Temizlik Firması,  alanında “en iyi kalmak” amacıyla faaliyetini sürdürmektedir. Hedef kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir.

Onur Temizlik bu etken ile aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

(1) İncele
Öznur Temizlik

Öznur Temizlik

Öznur Temizlik olarak yaptığımız tüm temizlik işleri her zaman kaliteli ve hijyen odaklı olarak yapılmıştır. Çalışmalarımız uzun yıllardır aynı personelle birlikte günümüze kadar gelmiş ve gerekli alt yapıya sahip olarak Eskişehir’in tüm semtlerine hizmet verebilmekteyiz. 

Eskişehir Temizlik Şirketleri sadece görünen temizliğe değil aynı zamanda temizlik yapılan yerin hijyenliğine de önem verir.

(0) İncele
Toprak Temizlik

Toprak Temizlik

Toprak Temizlik olarak firmamızın en önemli prensibi kaliteli temizlik hizmeti sunmaktır. Siz müşterilerimizin en güzeline layık olduğunun bilincindeyiz.

Bu doğrultuda en iyi temizlik, en kaliteli temizlik ve en ekonomik temizlik için siz değerli müşterilerimize Eskişehir Temizlik hizmet vermekte.

(0) İncele
Çözümler Temizlik

Çözümler Temizlik

Eskişehir Temizlik Firması yıllardır temizlik hizmetleri konusunda Eskişehir’de hizmetler üretmektedir. Sunan firmamız uzman kadrosu, son teknoloji ekipmanları ve en kaliteli temizlik ürünleri ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Yaptığımız tüm temizlik işleri her zaman kaliteli ve hijyen odaklı olarak yapılmaktadır. Çalışmalarımız uzun yıllardır aynı personelle birlikte günümüze kadar gelmiş ve gerekli alt yapıya sahip olup Çözümler Temizlik olarak hizmet vermekteyiz.

(0) İncele
Esberrak Temizlik

Es Berrak Temizlik

Eskişehir  Temizlik sektörde lider olmayı ve siz müşterilerin takdirini kazanmayı başarmış, kalite konusunda ödün vermeyen konusunda profesyonel çözümler üreten bir kuruluştur. Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun almasını sağlamayı başarmıştır.

Bizler Es Berrak Temizlik Olarak, Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

(0) İncele
Biochem Kimya

 Biochem Kimya

Türkiye’nin altı bölgesinde faaliyet gösteren firmamız Operasyonlar, İnsan Kaynakları, Müşteri Hizmetleri, Eğitim Departmanları ve Saha Satış Müfettişleri ile 3 Bölge Müdürlüğüne bağlı Satış Danışmanlarına, en iyi desteği vermeye çalışarak, bunun müşterilerimize yansımasını gözlemlemektedirler. Biochem Kimya ürünlerini kendi lisansı altında kendi tesislerinde üretmektedir.

 Know-How üretim metotları ve kalite kontrolü sonucunda üretilen ürünlerimiz satışa sunulmaktadır. Eskişehir Temizlik ürünlerimizin her zaman aynı kalitede olması müşterilerimize karşı olan sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

(0) İncele